O firmie

Jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem części samochodowych oraz olei silnikowych.


Centrala naszej firmy znajduje się w Lubaniu – województwo dolnośląskie. Tutaj też zlokalizowany jest zakład mechaniki pojazdowej. Posiadamy sieć sklepów zlokalizowanych w Lubaniu, Bolesławcu, Zgorzelcu i Bogatyni.


Od 1995 roku działamy na rynku motoryzacyjnym. Początkowo naszą specjalnością był jedynie handel hurtowy i detaliczny części do samochodów osobowych i dostawczych. Naszą strukturę dystrybucji od samego początku podtrzymuje współpraca z najlepszymi producentami. Jesteśmy przedsiębiorstwem o silnej i ugruntowanej pozycji, w pełni profesjonalnie podchodzącym do wszystkich aspektów funkcjonowania na rynku części samochodowych.  


W naszym magazynie dostępnych jest ponad 100 tys. referencji. Posiadanie takiej ilości asortymentu umożliwia nam zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagającego konsumenta. Dla zapewnienia klientom jak najwyższej jakości usług stworzyliśmy dziesięć w pełni profesjonalnie wyposażonych stanowisk warsztatowych, świadczących usługi w zakresie mechaniki pojazdowej. W naszej firmie zatrudniamy ponad 40 osobową w pełni wykwalifikowaną kadrę.


Główne atuty naszej firmy to:


  • najwyższej jakości towary – nasi główni dostawcy posiadają systemy jakości ISO

  • atrakcyjne warunki handlowe

  • szybkie dostawy

  • fachowa pomoc techniczna